Журнал «Щаслива пара»

WILL YOU MARRY ME?

Дата публікації: 26.06.2012

Кохання непідвладне відстані і часу, воно міцне й гаряче тоді, коли почуття справжні і щирі. Герої нашої історії кохання Володя та Оксана Рев`юки безмежно закохані і щасливі люди, незважаючи на те, що живуть так далеко один від одного: він у США, а вона в Україні. Обоє родом з одного містечка –Тисмениці, де жили неподалік одне від одного і навчалися в одній школі. Але доля розвела їхні дороги...

Майбутня пара познайомилася в соціальній мережі. Дівчина одразу припала Володі до серця. Так доля почала писати їхній роман. Завдяки емоційним sms, електронним листам та довгим задушевним телефонним розмовам молоді люди намагалися долати відстань. За допомогою відеозв’язку вони одночасно гуляли Америкою та Україною. Володя показував Оксані красу і спокій Атлантичного океану, красиві парки, гучні міста. Вони були разом, безмежно щасливі, безмежно закохані…

І довели, що для кохання відстань – не така вже й перешкода. А їх знайомство – це подарунок долі. Безмежний оптимізм та неприхована щирість Оксани підкорили Володю. Юнак, який так мріяв одружитися на дівчині з Батьківщини, навіть не очікував, що пристрасть може вибухнути так несподівано і перерости у справжню бурю почуттів, і все це на відстані 8000 км один від одного.

А потім була зустріч. Володя приїхав, щоб зазирнути в очі своєму щастю, яке донині бачив лише віртуально. І що було далі – спитає читач. А далі було кохання! Та хлопець повинен був повернутись додому, хоча насправді його серце залишалося там, де жила кохана дівчина. Не минуло й два місяці, як літак із нашим героєм знову приземлився в Україні. Жених приїхав освідчитись. Близько дванадцятої ночі Володя стояв під балконом коханої з трояндою і діамантом, зі скрипалем та співаками,закохано співаючи «О соле міо». Оксана, готуючись до сну, почула цю романтичну пісню, вибігла на балкон , а там… Так! Це він! Закоханий Ромео, забравшись до коханої по драбині, із квіткою в губах, сказав те, про що мріяв з першої хвилини зустрічі. Під величний феєрверк, під спів музикантів, під лазерне шоу у небі спалахнули слова «WILL YOU MARRY ME?».

Через два місяці пара одружилася. Вони відгуляли гучне весілля. Але найголовніше для них в цей день було те, що вони тепер – сім`я. Сьогодні це він, вона і… маленьке чудо, яке незабаром народиться в цій родині. 

Ні, це не казка. Ця пара власними руками цеглинка за цеглинкою будувала свої стосунки. Вони цього прагнули і сміливо йшли одне до одного через час і відстань, які не змогли зруйнувати їхнього кохання. Ця стаття – це сюрприз, який Володя підготував Оксані до дня її народження. І зараз він хоче сказати ще дещо:«Моя кохана, вітаю Тебе з днем народження! Найбільше, чого прагну в цей момент, – це бути поряд з вами двома! Прийми цей маленький подарунок від мене. Просто захотілось розказати на весь світ, як я тебе кохаю!!!» 

 Організація освідчення в коханні: агенція «Життя прекрасне»

Плаття нареченої: «ANVI» дизайнера Вікторії Хоменець

Зачіска нареченої: перукарня "Еталон"

Костюм нареченого: HUGO BOSS

Ресторан: Парк-Готель

Фотограф: Оксана Череп

Флорист: Ірина Країло, Вулиця квітів

Феєрверк і лазерне шоу: Піро-Іф

Тамада: Віктор Поліщук

 Маріанна Федик