Журнал «Щаслива пара»

Володимир і Євгенія Вальчуки : «Ми живемо, як у раю!»

Дата публікації: 13.07.2010

Євгенія летіла в салоні літака, дивилася зверху на хмарини і думала, чи добре вона вчинила, що з рідного дому - Надвірної подалася до Америки? Вона летіла, щоб провести тут літні канікули, працювати і заробити кошти. Дівчині було боязко. Там вона нікого не знає. Правда, її знайомий попросив свого брата, який вже давно проживає на континенті, щоб зустрів в аеропорті і допоміг на перших часах адаптуватися. Хіба ж вона знала, що через кілька годин у Нью-Йоркському аеропорті вона зустріне свою долю… Володимир добре знав, як самотньо і важко на перших порах на чужій землі. Сам хлопець з Коломиї. В Америці хлопець вчився давно, здобував професію лікаря. Він приїхав до аеропорту, щоб зустріти сестру свого знайомого з України. Коли він побачив українську красуню, серце підказало, що ця зустріч – дарунок долі. Серце не обмануло. Через три дні молоді люди збагнули, що створені одне для одного. 

Євгеніє, що сподобалося вам у Володимирі?

Я завжди вважала, що чоловік повинен бути благородним, сильним і водночас, ніжним. До того часу мені такі не попадалися. Взагалі, я не планувала закохуватися (сміється). Але за три дні знайомства з Володимиром збагнула, що він саме такий чоловік, яким я уявляла свого судженого. Мені стало так затишно і комфортно поруч з ним, що я не хотіла потім повертатися додому. Ще на самому початку знайомства було відчуття, що ми знаємо одне одного сто років. Я зауважила, що ми дуже схожі: у нас однакові цінності і думки. Ми все більше пізнавали одне одного. І сьогодні, через чотири роки від дня нашого знайомства, я хочу сказати, що живу, як в раю!

Володимире, що вас вразило в Євгенії?

Євгенія дуже вродлива і має добре серце. Не можу сказати, що полюбив її за щось. Полюбив у ній все! Взагалі, я завжди знав, що одружуся тільки з українкою. Коли моя українка приїхала до мене, то очей не міг від неї відвести.

Але через три місяці прийшла розлука…

Євгенія: Так, коли прийшлося розлучатися, було дуже важко. Все було, наче в тумані. Я стояла в черзі на посадку в літак, і коли підходила моя черга – ішла знову в кінець… І так три рази. Поки до мене не підійшов старенький дідусь і запитав, чому я так себе веду.

Володимир: Коли моя кохана поїхала, я вперше відчув біль розлуки. Моєї половинки не було поруч. Хоч ми багатоспілкувалися по телефону, я вже не міг, так, як раніше, думати про навчання.У той рік я три рази приїздив в Україну. Євгенія повинна була закінчити п`ятий курс, тому ми не могли бути разом.Після закінчення університету, ми нарешті здійснили свою мрію – 29 травня одружилися. Ми зробили гучне весілля і дуже задоволені. Я більше ніколи її не відпущу.

Що ви побажаєте нашим читачам?

Знайти свою половинку і бути такими щасливими, як ми!