Публікації проведених заходів

Журнал «Щаслива пара»

WILL YOU MARRY ME?

Дата публікації: 26.06.2012

Кохання непідвладне відстані і часу, воно міцне й гаряче тоді, коли
почуття справжні і щирі. Герої нашої історії кохання Володя та Оксана
Рев`юки безмежно закохані і щасливі люди, незважаючи на те, що живуть так далеко один від одного: він у США, а вона в Україні. 

 

Детальніше...

Журнал «Щаслива пара»

«Золоте» весілля Ореста і Лідії Остаповичів

Дата публікації: 01.01.2011

Історія кохання Ореста Ярославовича і Лідії Лазарівни розпочалася ще в 1959 році. Орест Остапович, тоді ще тільки студент Луцької духовної семінарії, і молода дівчина Лідія, студентка культосвітнього технікуму, зустрілися випадково у колі спільних друзів. Кохання народилося з першого погляду. Вони відчули, що їхня зустріч – то справжній дарунок долі. А вже через три місяці місто Луцьк сколихнула сенсація...

Детальніше...

Журнал «Щаслива пара»

Володимир і Євгенія Вальчуки : «Ми живемо, як у раю!»

Дата публікації: 13.07.2010

Євгенія летіла в салоні літака, дивилася зверху на хмарини і думала, чи добре вона вчинила, що з рідного дому - Надвірної подалася до Америки? Вона летіла, щоб провести тут літні канікули, працювати і заробити кошти. Дівчині було боязко. Там вона нікого не знає. Правда, її знайомий попросив свого брата, який вже давно проживає на континенті, щоб зустрів в аеропорті і допоміг на перших часах адаптуватися. Хіба ж вона знала, що через кілька годин у Нью-Йоркському аеропорті вона зустріне свою долю…  

Детальніше...

Журнал «Щаслива пара»

Боротьба з розлуками

Дата публікації: 26.03.2010

Молодята Олександр та Оля Чернецькі – уродженці м. Долини. Тут і познайомилися. За словами молодих людей, з першої зустрічі в обох було таке відчуття, ніби знають одне одного все життя. В розмові з`ясували, що обоє навчаються в Києві, тож продовжили там свої романтичні зустрічі.

 

Детальніше...

 Журнал «Щаслива пара»

ПРОФЕСОР  ораторського мистецтва

Дата публікації: 01.09.2009

Або містер тамада…

Або ведучий…

Побутує думка, що від нього залежить 90 відсотків успіху весільного бенкету. Так чи інакше, це людина, яка обрала собі за ремесло дарувати людям гарний настрій.

Детальніше...