Більше  двадцяти  років я спеціалізуюся на проведенні святкових заходів, в основному як – розпорядник та тамада  весіль і ювілеїв, ведучий шоу-програм, корпоративних вечірок, випускних вечорів, презентацій, концертів, приватних та  клубних вечірок, інших святкових подій.  Крім того пропоную послуги професійного музичного забезпечення.
Музика  є частиною мого життя, адже як   випускник Львівської державної консерваторії ім. М. В. Лисенка, працюю на посаді  викладача Івано-Франківського музичного училища ім. Д. Січинського.  
Нагороджений Почесним знаком «Хрест Звитяги і Примирення»(2005), медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям»(2011), ювілейною медаллю «20 років Незалежності »
Заслужений працівник культури України  (2005)      

Новий час диктує нові підходи і, як будь-яка творча людина, я намагаюся впроваджувати нові задуми і свіжі ідеї, обмінююся досвідом з колегами з багатьох міст нашої країни.
Доля подарувала мені величезне щастя - бачити людей в найсвітліші моменти їх життя. Кожен захід  для мене - це нова, цікава подія, на якій  збираються люди різного віку та уподобань, тому  все повинно бути культурно, ненав'язливо, але, в той же час, цікаво і яскраво.
Я прекрасно орієнтуюся в тому, що доречно, а що ні на  банкеті, адже готуючи черговий номер  програми, завжди ставлю себе на місце учасників. Саме тому ніколи не допускаю в своїй роботі вульгарності, приниження і кепкувань.      Свідченням  цього  є люди, які вже бачили мою роботу. Повторно присутні на урочистостях, що проводяться мною, не забиваються в кути при слові "конкурс", не бояться брати участь в розвагах, оскільки знають - все пройде легко і невимушено, а позитивні емоції   гарантовані абсолютно всім. Принцип проведення свята - розважально-ігровий, тому на заходах  з моєю присутністю завжди весело, цікаво, організовано, але в той же час я дотримуюся "золотої середини", даючи можливість гостям, що зібралися, відмітити грандіозну подію за святковим столом, відпочити, потанцювати і поспілкуватися.
З точки зору професійної етики (я віддаю звіт, яку відповідальну роботу мені належить виконувати)  до справи підходжу з усією серйозністю та відповідальністю. Ніколи нікуди не спізнююся( приїжджаю на свято завчасно).
Не міняю заздалегідь обумовлену ціну (мені дорогий зароблений авторитет).
Не відмовляю клієнтам, яких узяв, на користь вигіднішого замовлення.
Не стягую в кінці банкету додаткову плату (таксі, призи і т.д.)
Не палю і не вживаю алкоголь. Від початку і до кінця зберігаю адекватність і уміння тверезо оцінити ситуацію, тримаючи все під контролем.
Прислухаючись до побажання замовників,  намагаюся кожен святковий захід будувати за індивідуальним сценарієм, щоб Ваше свято зробити неперевершеним.

Мій кодекс честі і гідності


Я ніколи не розпинаюся в самохвальстві і не будую свою зустріч на критиці і обговоренні колег, оскільки вважаю, що такий кодекс честі працівникам культури неприйнятний. З цієї ж причини я відмовляюся співпрацювати з тими, хто був відмічений мною в несумлінному відношенні і некоректній поведінці. Я за здорову конкуренцію. Це моя принципова позиція.


Наша перша зустріч-знайомство  

Як буде проходити Ваша святкова подія Ви будете знати при особистій зустрічі зі мною, на якій я обов’язково продемонструю Вам демо – матеріали, розповім  про методику своєї роботи  і основних її принципах, та відповім на всі Ваші запитання. Ніколи не стану обіцяти Вам того, чого не роблю,  якщо  це суперечить моїй концепції ведення того чи іншого свята.  
Я прекрасно усвідомлюю переваги харизматичного ведучого   з оригінальним сценарієм, креативними ідеями, якісним реквізитом,   а найголовніше, з щирим бажанням дарувати людям позитивні враження та радість.    Володіючи цими знаннями і творчим підходом до справи, я вірю,   що приємні спогади від проведеного мною свята   залишаться у Вашій пам'яті на довгі роки, адже моє завдання - успіх Вашої Урочистості!   Радий буду зустрічі з Вами!

З найкращими побажаннями Заслужений працівник культури України  Віктор  Поліщук.
 
МИ РАДІ ВТІЛЮВАТИ МРІЇ ТА БАЖАННЯ ЛЮДЕЙ, ЩО ВМІЮТЬ БУТИ ЩАСЛИВИМИ!