Оля Ружило

Щиро вдячні Вам, шановний Віктор Михайлович, за незабутнє, прекрасно організоване свято, яке подарували нам, нашим рідним і близьким людям. Завдяки вашим талановитим здібностям, веселій вдачі, щирій посмішці та високому професіоналізму наше весілля була прекрасне. Бажаємо надалі наснаги, натхнення та успіхів, а також здоров'я вам та вашій родині.

Вівторок, 16 липня 2013

Анастасія Дорош

Місяць тому мені пощастило побувати на самому колоритному та яскравому весіллі в Києві, де тамадою був Віктор. Саме ця талановита людина бездоганно організувала незабутнє свято, підтримуючи особливу інтернаціональну тематику весілля.

На грецько-українському весіллі сумно не було нікому, оскільки Віктор підготував різносторонню цікаву програму, враховуючи, як українські, так і грецькі традиції.

Все було на вищому рівні!

Дякую Вам безмежне за позитивні емоції!

Неділя, 12 травня 2013

Ирина Войцеховская

Тамадою не стають, тамадою народжуються. Це талант від Бога провести свято так, щоб воно нікого не залишило байдужим. Весілля моєї ліпшої подруги було просто чудове і це не лише через найкрасивіших наречених у світі, але й завдяки Віктору Михайловичу. У його виконанні ролі тамади відчувався високий професіоналізм, талановитість й щирість. Завдяки йому ніхто не сумував. Людина із таким почуттям гумору не заспокоїться, поки навіть найсуворіший гість не посміхнеться. Якщо ви плануєте зробити будь-який сюрприз нареченим, то просто зверніться до Віктора. Він знає коли і як краще втілити задумку в реальність. Навіть якщо це здається нереальним або чудернацьким, він зробить так, щоб все пройшло на найвищому рівні, навіть краще,ніж планувалося.

Ще раз хотілося б виразити щиру вдячність за бездоганне весілля)))

Четвер, 18 квітня 2013

Ліля Лілічка

Повністю згідна з Валерією! Якщо Ваш вибір зупиниться саме на цьому тамаді, тоді Ваше Весілля, ювілей чи будь яке інше свято перетвориться на незабутню казкову історію, яку ви запам'ятаєте на все життя!

Середа, 17 квітня 2013

Anastasia Onikiy

Нещодавно я побувала на весіллі своєї подруги у Києві і мала приємну можливість познайомитись з Віктором! Такого тамади я ще не зустрічала. Він зі всією українською душею віднісся до свята, було таке враження, що просто приїхав кращий друг молодих і зробив для них все можливе, щоб їх важливий день запам`ятався на все життя! Щирі вірші про кохання, які просто не могли залишити байдужими, пісні у власному виконанні, конкурси і дух справжнього українського весілля!:) Це було справді добре, радісне, незабутнє свято! Дякую, Вікторе!:) Бажаю Вам успіхів та натхнення!:)

Середа, 17 квітня 2013

Валерия Чудинова

У Віктора Поліщука талант від Бога! Він перетворив наше весілля в казку!
Дякуємо за цей прекрасний вечір, який ми ніколи не забудемо!

Понеділок, 08 квітня 2013

Євгенія Кидик

Всім хто має можливість запросити тамадою Віктора Поліщука, але вагається, ми з чоловіком РЕКОМЕНДУЄМО- НЕ ВАГАЙТЕСЬ!!! Ми залишились задоволені на всі 200 %!!! Насправді професійний тамада, організація свята на найвищому рівні. Все було влучно, вчасно, весело і гармонійно!!! Ми і плакали і сміялись від душі!!! Зекономити можна на чомусь іншому, але на цьому не варто!!! Дуже хороший тамада!!! НЕ ВАГАЙТЕСЬ!!!

П'ятниця, 29 березня 2013

Ваше Ім'я *
E-mail
Повідомлення *
Код-картинка * Captcha-изображениеПерезагрузити картинку